FacebookFeed

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ - ΔΡΑΣΕΩΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ Π/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

Το ΚΠΕ Μεσολογγίου στο πλαίσιο προγραμματισμού των δράσεών του για το έτος 2016-2017 και της Πράξης «ΚΕΝΤΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΠΕ)-ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ» μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος  «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ», με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης, σχεδίασε και θα υλοποιήσει σε συνεργασία με τις σχολικές μονάδες Π/θμιας Εκπ/σης της Περιφερειακής Ενότητας Αιτ/νίας πρόγραμμα επιμορφωτικών δράσεων - δράσεων ευαισθητοποίησης με θέμα "Το πέταγμα των φτερών μιας πεταλούδας στην Ασία μπορεί να δημιουργήσει τυφώνα στη Β. Αμερική" στις παρακάτω ομάδες μαθητών-εκπαιδευτικών:

 

Α/Α

Σχολική Μονάδα

Συμμετέχοντες Εκπαιδευτικοί

Αριθμός Μαθητών ανά τάξη

Ημερομηνία υλοποίησης δράσης

Ώρα

1

10 Δ.ΣΧ.  Μεσολογγίου

Αντζουλάτος  Άγγελος

Βασίλος Ηλίας

Μπαλαρή Παρθένα

Σαββίδου Δέσποινα

43

(Δ1-Δ2)

16-03-2017

8:10-9:40

2

10 Δ.ΣΧ. Μεσολογγίου

Κουτάνη Ευαγγελία

Σαλμά Αικατερίνη

Λαδικού Βασιλική

Βαζούρα Γεωργία

43

(Ε1-Ε2)

16-03-2017

10:00-11:30

3

10Δ.ΣΧ.  Μεσολογγίου

Λεβέντη Ελένη

Ευθυμίου Δημήτριος

Μαστρογιάννη Ανδρομάχη

Λώλος Βασίλειος

45

(ΣΤ1-ΣΤ2)

16-03-2017

11:45-13:15

4

10 Δ.ΣΧ.
Κατοχής

Πουρλιάκας Γρηγόριος

Τσιόκα Καλλιόπη

Κάτσενου Ανδρονίκη

Μπάρμπα Μαρία

49

(Δ-Ε1-Ε2-ΣΤ)

20-03-2017

8:10-9:40

5

Δ.ΣΧ.
Μάστρου

Καραγιάννης Βασίλειος

Ξενίδου Ευδοξία

Βολτσίδου Μαρία

24

(όλες οι τάξεις)

20-03-2017

10:00-11:30

6

20 Δ.ΣΧ.
Αιτωλικού

Καστανάς Κωνσταντίνος

Αυγέρου Παναγιώτα

Μπίμπου Κωνσταντίνα

Καραμαλίκη Μάγδα

55

(Γ-Δ-Ε-ΣΤ)

23-03-2017

8:10-9:40

7

10 Δ.ΣΧ.
Αιτωλικού

Κτιστοπούλου Αυγή

Μπερεδάκη Αθανασία

Καρβέλη Παρασκευή

Βρανίτσα Κλειώ

Βάρρας Παναγιώτης

49

(Δ-Ε-ΣΤ)

23-03-2017

10:00-11:30

8

Δ.ΣΧ. 
Γουριάς

Παπαδοπούλου Σωτηρία

Μαντζιούκας Παναγιώτης

Ζαμπάρας Παναγιώτης

23

(Δ-Ε-ΣΤ)

28-03-2017

8:10-9:40

9

Δ.ΣΧ.
Πενταλόφου

Χαριζάνος Παναγιώτης

Καραμπίνα Σοφία

Ζαχόπουλος Αντώνιος

Τζιώτζης Ιωάννης

Κεκκές Ιωάννης

Αδάμου Ζωή

29

(Δ-Ε-ΣΤ)

28-03-2017

10:00-11:30

10

50 Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Λιάτσου Ευαγγελία

Παπαχαρίση Άννα

Γαλλιάς Πέτρος

38

(Δ)

31-03-2017

8:10-9:40

11

50 Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Παππά Χριστίνα

Κυριαζής Χρήστος

Γαλλιάς Πέτρος

44

(Ε)

31-03-2017

10:00-11:30

12

50 Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Χατζής Κωνσταντίνος

Φούντας Στυλιανός

Γαλλιάς Πέτρος

37

(ΣΤ)

31-03-2017

11:45-13:15

13

30Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Φέσσα Παρασκευή

Παπαϊωάννου Όλγα

Πρέζα Μαρία

Κωλέττη Ελένη

37

(Δ1-Δ2)

02-05-2017

8:10-9:40

14

30Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Κατσιώπη Παρασκευή

Κωλέττη Ελένη

Τομαρά Ουρανία

Παπαϊωάννου Όλγα

35

(Ε1-Ε2)

02-05-2017

10:00-11:30

15

30Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Κιμπουροπούλου Αναστασία

Κωλέττη Ελένη

Κασσάρας Βασίλειος

Παπαϊωάννου Όλγα

37

(ΣΤ1-ΣΤ2)

02-05-2017

11:45-13:15

16

20Δ.ΣΧ.
Νεάπολης

Τσάμπος Ευάγγελος

Αναστασάκης Δημήτριος

Σούμπασης Νικόλαος

32

(Ε-ΣΤ)

03-05-2017

8:10-9:40

17

60Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Καρτσακάλη Αικατερίνη

Κατσαντάς Νικόλαος

38

(Δ)

03-05-2017

10:00-11:30

18

170Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Σταμάτη Μάρθα

Κιοσσές Χρήστος

Ασημάκη Σπυριδούλα

40

(Δ)

05-05-2017

8:10-9:40

19

170Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Λιάτσου Ευσταθία

Μπουτσιάδου Αθανασία

Ασημάκη Σπυριδούλα

45

(Ε)

05-05-2017

10:00-11:30

20

170Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Κοτσαντώνη Μελπομένη

Ράπτης Δημήτριος

Ασημάκη Σπυριδούλα

41

(ΣΤ)

05-05-2017

11:45-13:15

21

Δ.ΣΧ. Αγγελοκάστρου

Πάντου Δημητρούλα

Λάσκαρη Άννα

28

(Δ-Ε)

09-05-2017

8:10-9:40

22

Δ.ΣΧ. Κεφαλόβρυσου

Εφρεμίδου Ρουμελίντα

Δροσοπαναγιώτης Νεκτάριος

21

(Γ-Δ-Ε-ΣΤ)

09-05-2017

10:00-11:30

23

Δ.ΣΧ.
Γραμματικούς

Αρωνιάδα Ουρανία

Αντωνίου Λουκία

30

(Γ-Δ-Ε-ΣΤ)

10-05-2017

8:10-9:40

24

20Δ.ΣΧ.
Θεστιέων

Καλαμπαλίκης Νικόλαος

Ράπτη Αθηνά

Τριανταφύλλου Γεώργιος

42

(Δ-Ε-ΣΤ)

10-05-2017

10:00-11:30

25

100Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Διώτη Αθηνά

Ματαφιά Αικατερίνη

41

(Ε-ΣΤ1)

11-05-2017

8:10-9:40

26

10Δ.ΣΧ.
Αγρινίου

Γιάτσου Αθανασία

Παππά Χρυσαυγή

45

(Ε1-Ε2)

11-05-2017

10:00-11:30

27

Δ.ΣΧ.
Μύτικα

Λύτρας Θεόδωρος

Παλουμπά Γεωργία

27

(Γ-Δ-Ε-ΣΤ)

24-05-2017

8:10-9:40

28

Δ.ΣΧ.
Κανδήλας

Κοσσυβάκη Χρυσούλα

Τζιμούλη Ελευθερία

31

(Γ-Δ-Ε-ΣΤ)

24-05-2017

10:00-11:30

29

Δ.ΣΧ. Βάρνακα

(θα πραγματοποιηθεί στο ΔΣΧ Κανδήλας)

Δευτεραίος Παντελής

Κόρδα Αφροδίτη

20

(όλες οι τάξεις)

24-05-2017

10:00-11:30